İnternetten fax çekmek ÜCRETSİZ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

14 Cevaplar

 1. Hasan Can dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Benim de acil dosya göndermem gerekti ve bu yazıyı okuyup gönderdim, umarım gitmiştir. Sizin refli linkinizden üye oldum. Hala çalışıyor değil mi bu arada?

  • bendelimiyim dedi ki:

   Faxes yazan kısma tıklayın orada gidip gitmediğini görebilirsiniz. Telefonla arayarak soruyorum ben kendim kullandığım zamanlarda. Ulaştığında size gönderildi diye mail geliyor.

 2. ufuk dedi ki:

  peki faks almak mümkün mü bu servisle

  • bendelimiyim dedi ki:

   Hayır malesef bu sistemde faks alamıyorsunuz. Yani bedava olan hizmet ile faks alamıyorsunuz ücretli seçeneklerde faks alma özelliği de var.

 3. Recep dedi ki:

  Merhabalar.Türknet için iptal dilekçesi ve kimlik fotokopisi göndermem gerekiyor faks ile.2 sorum olacak.Birincisi alıcı kısmı +90 0212 .. şeklinde mi olacak ? İkincisi Türk numaralara kesin olarak faks gidiyor mu ?

  • bendelimiyim dedi ki:

   +90 ile başlatmanız gerekiyor zaten sistem size o şekilde başlamanız gerektiğini söylüyor. Fax sent successfull şeklinde mail geliyor ulaşırsa ulaşmazsa da ulaşmadı diye mail gelir eposta hesabınıza. Ben daha önce Avea aboneliğimi iptal ettirdim bu şekilde ulaşıyor. hatta bireysel emeklilik iptalini yaptım emin olabilirsiniz ulaştığına.

  • bendelimiyim dedi ki:

   Bu arada Türk.net’ten memnun değil misiniz ben abone olmayı düşünüyordum şikayetiniz nedir acaba?

 4. mehmet dedi ki:

  ben hala nasıl fax göndereceğimizi anlamadım ingilizcede yok en son 4 tane başlık çıkıyor ne yapmamız lazım göndermek için yardımcı olursanız sevinirim

 5. mehmet dedi ki:

  ben hala nasıl fax göndereceğimi anlayamadım en son o 4 tane başlık var fax kazanmak için sonra ne yapacağız göndermek için yardımcı olursanız sevinirim

 6. safak dedi ki:

  çok teşekkür ederim.vodafone net aboneliği iptal için 1 aydır uğrasıyorum.buradan gönderdim 5 dk sonra aradım faksın ulaştığını söylediler.

 7. Hüseyin Tokatlı dedi ki:

  Merhaba Teşekkür ederim bilgilendirme için. İşime yaradı gerçekten. Turknet abonelik iptal dilekçemi kimlik fotokopimle birlikte gönderdim.

 8. smtcglr dedi ki:

  Çok teşekkürler, işime yaradı

 9. gonca dedi ki:

  çooook teşekkürler dsmart işimi çözdüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com